توجه داشته باشید که لازم است قبل از استفاده از آبسردکن هواگیری انجام شود ؛
 به منظور هواگیری شیر آبسردکن ، مخزن را تا نیمه آب کنید سپس سوپاپ متحرک شیر را تا زمانی که از سوراخ های ریز اطراف سوپاپ آب خارج شود ، فشار دهید.

همانند آن چیزی که در محصولات خارجی مشاهده می شود ، طراحی محصول به صورتی است که آب خروجی از پدال خیلی سرد نباشد چراکه از نظر استاندارد های پزشکی موردتایید نمی باشد.

همچنین باید به این موضوع توجه داشت که با خروج آب سرد از مخزن ذخیره تعبیه شده در پشت جا میوه ای ، همان میزان آب شهری جایگزین آن میشود و طبیعی است که دمای  آب جایگزین شده تا زمان سرد شدن مجدد ، بالا تر باشد.

گرید مصرف انرژی تمام محصولات کلور  A+ می باشد.

قفل ظاهر شده بر روی نمایشگر مربوط به دکمه های صفحه نمایشگر می باشد و ارتباطی به درب محصول ندارد.

با توجه به اینکه دمای محفظه چیلر به 1- میرسد ، مکان مناسبی برای نگهداری میوه و سبزیجات نیست . این قسمت برای  نگهداری نان و مواد پروتئینی برای مدت کوتاه می باشد.

این علامت نشان دهنده این است که محصول در  وضعیت نمایشگاهی قرار گرفته و برای خارج کردن محصول از این  وضعیت کافی است سه دکمه ECO – WATER –  ICE  را در محصولات عرض 70 و سه دکمه SUPER – ALARM – WATER/ICE را  در محصولات عرض 60 به صورت همزمان و به مدت سه ثانیه لمس نمایید . در وضعیت نمایشگاهی ، فن و کمپرسور فاقد عملکرد می باشند و فقط نمایشگر و LED روشن باقي مي ماند.

بله، در محصولات عرض 70 و مدل گلوری در محصولات عرض 60 که فاقد هوم بار است .

اما در محصولات گلوری پلاس و روسو پلاس به علت اینکه آبسردکن روی درب فریزر قرار دارد و همچنین میکروسوئیچ و LED آبسردكن با استفاده از دو عدد سيم در بالای كابين فریزر به برد یخچال متصل می شوند، چنانچه دو محصول جداگانه نصب گردد امکان استفاده از آبسردکن را نخواهید داشت.

به این دلیل که داخل و پشت دستگاه فن و پروانه در حال گردش است لذا شنیدن صدای کارکرد پروانه فن امری طبیعی است. همچنین لازم به ذکر است که میزان صدای محصولات کلور مورد تایید اداره استاندارد می باشد . (میزان صدا 35 دسی بل می باشد)

خیر، اما می توان از برند شاپ های شرکت کلور خرید نمود .

در محصولات عرض 70 ابتدا و انتهای دستگیره ها در یک راستا می باشند  اما به جهت نزدیک شدن دو محصول به هم ، پایه دستگیره های محصول مقابل هم نمی باشند .

نمایشگر به صورت هوشمند می باشد که امکاناتی همچون نمایش خطا در زمان خرابی هر قطعه از محصول ، فعال سازی سرمای سریع برای یخچال و فریزر  ، فعال سازی مصرف بهینه انرژی برای زمانی که در سفر هستید ، نمایش هشدار زمان تعویض فیلتر و امکان ریست کردن هشدار پس از انجام تعویض فیلتر ، نمایش کارکرد کمپرسور ، فن و برفک زدایی را در اختیار شما قرار می دهد .

به دلیل وجود کندانسور و لوله گرمکن که به منظور جلوگیری از تعرق در جداره کابین و جذب بهتر نوار گسکت در محصول تعبیه شده است ، در زمان کارکرد کمپرسور جداره بیرونی کابین و اطراف درب هوم بار گرم می شود .

خیر، گارانتی تنها شامل تعمیر محصول و تعویض قطعات می باشد.

در محصولات عرض 70 مدت  زمان گارانتی 30 ماه می باشد .

در محصولات عرض 60 مدت  زمان گارانتی 36 ماه می باشد ، لازم به ذکر است مدت زمان وارانتی کمپرسور اینورتر استفاده شده در این محصولات، 60 ماه می باشد.

برای تمام قطعات استفاده شده در محصولات کلور، 123 ماه ضمانت تامین قطعات درنظر گرفته شده است .